Przydatne linki

  

  

Andrzejki to tradycja ludowa przekazywana z pokolenia na pokolenia. To magiczny wieczór poświęcony wróżbom i wspaniała okazja do wspólnej zabawy.
Nasi uczniowie doskonale ten czas wykorzystali na zorganizowanej z tej okazji dyskotece.Ulubiona muzyka uczniów i dekoracje sprawiły, że wszyscy poczuli tę niezwykłą atmosferę i cudownie się bawili. Na dyskotece andrzejkowej oczywiście nie zabrakło również wspólnych zabaw przygotowanych przez Dj. Uczniowie wspaniale się bawili i ciężko im było zakończyć wspólne tańce. Cieszymy się, że tak duża dyskoteka odbyła się bez zakłóceń i w tak miłej atmosferze.
Z niecierpliwością czekamy na kolejną dyskotekę. Mamy nadzieję, że będzie równie udana.
Ogromnie dziękujemy wszystkim osobom włączonym w organizację Andrzejek, jak również wspaniałym opiekunom dbającym o bezpieczeństwo uczniów podczas zabawy.

Katarzyna Spojda