Przydatne linki

  

  

W dniu 06.11.2022r. w Gminnym Centrum Kultury i Informacji  w Kochanowicach spotkało się 26 szachistów, którzy rywalizowali między sobą w I  Międzyszkolnym Turnieju Szachowym o Puchar Wójta Kochanowice. Turniej zorganizowany został przez Urząd Gminy Kochanowice, Zespół Szkół w Kochanowicach oraz Gminne Centrum Kultury i Informacji w Kochanowicach. Celem rozgrywek było rozwijanie kreatywności oraz talentów i zdolności uczniów szkół podstawowych. Turniej rozegrany został systemem szwajcarskim, 7 rund po 10 minut na czas gry na zawodnika.
W klasyfikacji ogólnej Zespół Szkół w Kochanowicach zajął I miejsce.

Klasyfikacja dziewczyn:
I miejsce – Czudaj Katarzyna klasa Vb
II miejsce – Famuła Blanka klasa Vb
III miejsce – Cierpioł Julia klasa Vb
IV miejsce – Kochel Małgorzata

Klasyfikacja chłopców:
I miejsce – Czudaj Piotr klasa VIIIa
II miejsce – Włodarz Kamil klasa VIIIa
V miejsce – Szymański Jan klasa VIb

Dziękujemy wszystkim uczestnikom turnieju za udział i wspaniałą grę, a zwycięzcom gratulujemy.
ŻYCZYMY WSZYSTKIM DALSZYCH SUKCESÓW!

Dominik Matusek