Przydatne linki

  

  

Wszystkich czytelników i sympatyków książek zapraszamy do włączenia się w kolejną już akcję „Podaruj książkę bibliotece szkolnej”. Akcja skierowana jest do wszystkich uczniów, nauczycieli i rodziców. Celem akcji jest wzbogacenie księgozbioru o ciekawe pozycje książkowe, co przyczyni się do rozwoju czytelnictwa w naszej szkole.
Jeżeli przeczytałeś lektury lub książki, które warto polecić innym – przekaż je do biblioteki. Nie skazuj ich na zapomnienie i zarastanie kurzem na półce Twojej domowej biblioteczki. Wystarczy nawet jedna uwolniona książka z własnej kolekcji. Przekazane książki będą służyć innym czytelnikom. Książka otrzyma drugie życie i sprawi radość innym.

Uwolnij książkę!
Książka czytana żyje dalej!

Regulamin akcji:

  • Akcja rozpoczyna się 01.10.2022 roku i trwa do końca listopada.
  • W ramach akcji do biblioteki można przekazać lektury szkolne, literaturę piękną (dla dzieci, młodzieży i dorosłych), literaturę popularnonaukową.
  • Stan przekazywanych darów powinien być dobry.
  • Zanim podarujesz książkę bibliotece, zapytaj o zgodę Rodziców.
  • Do każdej podarowanej książki zostanie wklejona karteczka z informacją o darczyńcy. Pozostaw po sobie ślad… Możesz również zastrzec anonimowy udział w akcji.

Mamy nadzieję, że akcja spotka się z życzliwym przyjęciem i zainteresowaniem. Za wszystkie dary już dziś serdecznie dziękujemy.

Aneta Babraj
Mirosława Szymik