Przydatne linki

  

  

Witamy w kolejnym roku szkolnym! Minął wrzesień, a wraz z nim pierwszy miesiąc nauki i zabawy w świetlicy szkolnej dzieci młodszych. Świetliki bardzo chętnie po wakacjach powróciły do szkoły i oczywiście do świetlicy – po minionych wakacjach zostały piękne wspomnienia, którymi dzieci bardzo chętnie dzieliły się z wychowawcami oraz koleżankami i kolegami z grupy. W tym miesiącu kształtowano także poczucie współodpowiedzialności za miejsce, w którym spędzamy wiele godzin, a wspólne zabawy ruchowe, tańce i śpiew pomogły nam zintegrować się jeszcze bardziej. Uczciliśmy już wiele nietypowych świąt: Dzień Kropki, Dzień Jabłka, w którym świetliczaki przygotowały i upiekły jabłecznik. Wrzesień zakończyliśmy radosnym świętowaniem Dnia Chłopaka, dziewczynki wraz z wychowawcami świetlicy przygotowały wiele zabaw, a w tym wielką próbę: odwagi, mądrości i wytrzymałości dla kandydatów. Wraz z końcem września zawitała do nas jesień, powitaliśmy ją w dobrych humorach. Jesień to z pewnością pora pięknych, ciepłych kolorów, które pozwoliły nam stworzyć ciekawe i oryginalne prace plastyczne. Pierwszy miesiąc szkoły już za nami, z niecierpliwością czekamy na każdy kolejny dzień i na nowe wyzwania.

Justyna Niesłony