Przydatne linki

  

  

W dniu 27 maja br. pod hasłem „W zdrowym cele, zdrowy duch!” odbył się Dzień Profilaktyki dla uczniów klas 1-3. Na pierwszej godzinie lekcyjnej dzieci wraz z wychowawcami przygotowali w klasach zdrowe śniadanie, pełne warzyw i owoców. Następnie na sali gimnastycznej odbył się turniej wiedzy o zdrowiu oraz turniej sportowy. Uczniowie wykazali się dużą wiedzą w temacie zdrowego stylu życia. Chętnie brali udział w konkurencjach sportowych. Ostatnim punktem programu był zajęcia ruchowo-taneczne Zumba prowadzone przez Panią Iwonę Płuciennik, która „porwała” dzieci do wspólnego tańca i zachęciła do aktywność ruchowej. W ramach Dnia Profilaktyki dla uczniów klas młodszych został również zorganizowany konkurs plastyczny pod hasłem „W zdrowym ciele, zdrowy duch!”, w którym zadaniem uczniów było przygotowanie plakatu promującego zdrowy styl życia. Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Dziękujemy Wszystkim uczniom za przygotowanie prac, a zwycięzcom gratulujemy!
Składamy serdeczne podziękowania Radzie Rodziców oraz Gminnej Komisji Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych za dofinansowanie ww. działań!

Dorota Kamińska
Sylwia Benska