Przydatne linki

  

  

W dniu 15 czerwca 2022 roku ruszyła ogólnopolska akcja sprzątania lasów. Pod hasłem „sprzątaMY” z inicjatywy Kancelarii Prezydenta i Lasów Państwowych w 430 nadleśnictwach w kraju rozpoczęło się porządkowanie lasów. W ramach współpracy z Nadleśnictwem Herby do akcji włączyli się uczniowie klas Va oraz VI naszej szkoły wraz z opiekunami. Sprzątaliśmy fragment lasu w miejscowości Lubockie. Dla uczniów zostały także  przygotowane warsztaty przyrodnicze na temat form ochrony przyrody, które przeprowadził pan Marcin Gibaszek, pracownik Nadleśnictwa Herby. Za udział w akcji wszyscy uczniowie dostali drobne upominki, które zostały im wręczone po zakończonym sprzątaniu.  Bardzo dziękujemy pani Krystynie Bartocha za zaangażowanie się w akcję oraz serdeczne przyjęcie nas na swojej posesji. W pięknym otoczeniu przyrody uczniowie mogli bawić się na przydomowym placu zabaw oraz odpocząć po trudzie sprzątania.

Opiekunowie:
Alicja Babiuch
Mariusz Koza
Kornelia Famuła