Przydatne linki

  

  

15.06. odbył się piknik klasy 4a. Połączyliśmy przyjemne z pożytecznym i w pięknych okolicznościach przyrody celebrowaliśmy chwile spędzone razem na łonie przyrody. Uczniowie przygotowali pyszne, zdrowe przekąski, co stworzyło okazję do porozmawiania na temat zdrowych nawyków żywieniowych i podzielenia się pomysłami na ich tworzenie. „Jesteś tym co jesz”, dlatego na koniec wszyscy zgodnie stwierdzili, że postarają się wymienić czekoladowe batoniki na kolorowe i pełne witamin owoce. Była też okazja, żeby raz jeszcze poruszyć temat agresji werbalnej i jego wpływu na życie drugiego człowieka.

                                                                                                                                                    Izabela Polak

wychowawca kl.4a