Przydatne linki

  

  

Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego 15 czerwca obchodziliśmy Dzień na Czerwonym Dywanie. Uczniowie tego dnia mogli zaprezentować się w strojach gwiazd kina, co z wielką przyjemnością uczynili. Jak wiadomo gwiazdy kina i telewizji angażują się w różnego rodzaju kampanie społeczne i są osobami opiniotwórczymi, dlatego podczas prezentacji strojów nasi uczniowie propagowali zasady antyhejtowe. Pojęcie hejtu, zwłaszcza w Internecie, jest niestety zjawiskiem powszechnym. Agresja werbalna i mowa nienawiści niebezpiecznie wkrada się do codziennego życia. Dlatego należy stanowczo temu przeciwdziałać i mówić głośne NIE tego rodzaju zachowaniom.

                                                                                                                      Izabela Polak

                                                                                                                      opiekun SU