Przydatne linki

  

  

Na początku kwietnia dla uczniów klas pierwszych Panie z Oddziału Dziecięcego Lubiteki oraz Biblioteki Pedagogicznej zorganizowały zajęcia pogłębiające wiedzę o teatrze i zaprezentowały przedstawienie kukiełkowe pt. „Smok Wawelski”. Dzieciom bardzo podobało się przedstawienie i chętnie uczestniczyły w zajęciach.

W dniu 6 maja br. uczniowie klas 1-3 wzięli udział w interaktywnym przedstawieniu pt. „Kramik z wierszami”, na którym aktor zaprezentował najpopularniejsze wiersze Brzechwy i Tuwima, parodiując wymyślone przez siebie postaci. W przedstawieniu wzięli udział uczniowie, wcielając się w postacie z bajek… Teatrzyk wywołał wiele pozytywnych emocji wśród widzów!

Natomiast 11 maja br. grupa uczniów z klas trzecich pojechała do MDK w Lublińcu na widowisko teatralne pt. „Gwiazdy Leśnej Estrady”. Było to bardzo zabawne, ale i pouczające widowisko, z doskonałą muzyką, pełne humoru, specjalnych efektów świetlnych i elementów edukacyjnych.

Bardzo dziękujemy Gminnej Komisji Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych za sfinansowanie ww. przedsięwzięć!

Dorota Kamińska