Przydatne linki

  

  

W dniu 18.05.2022r. na hali sportowej w Rusinowicach spotkało się 28 szachistów (20 chłopców, 8 dziewczyn), którzy rywalizowali między sobą w I Międzyszkolnym Turnieju Szachowym o Puchar Dyrektora. Turniej zorganizowany został przez Koło Szachowe działające w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Rusinowicach. Celem imprezy było rozwijanie kreatywności oraz talentów i zdolności uczniów szkół podstawowych. Turniej rozegrany został systemem szwajcarskim, 7 rund po 10 minut na czas gry na zawodnika.
W klasyfikacji ogólnej Zespół Szkół w Kochanowicach zajął I miejsce.

Klasyfikacja dziewczyn:
I miejsce – Czudaj Katarzyna klasa IVb
II miejsce – Famuła Blanka klasa IVb
III miejsce – Cierpioł Julia klasa IVb

Klasyfikacja chłopców:
I miejsce – Czudaj Piotr klasa VIIa
II miejsce – Włodarz Kamil klasa VIIa
IV miejsce- Jurga Filip klasa IVb

Dziękujemy wszystkim uczestnikom turnieju za udział i wspaniałą grę, a zwycięzcom gratulujemy.

ŻYCZYMY WSZYSTKIM DALSZYCH SUKCESÓW!

Dominik Matusek