Przydatne linki

  

  

30 kwietnia 2022 roku w Rusinowicach odbył się Turniej Szachowy, w którym uczestniczyli uczniowie naszej szkoły. Głównym organizatorem turnieju była Gminna Biblioteka Publiczna w Koszęcinie. Rozgrywki przeprowadzono systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund po 10 minut. Celem zawodów była integracja uczniów, popularyzacja sportu szachowego oraz wyłonienie najlepszych zawodniczek i zawodników w tej dyscyplinie.

Uczniowie Naszej szkoły odnieśli ogromny sukces. Oto wyniki (kategoria kobiety):
I miejsce – Blanka Famuła klasa IVb
II miejsce – Katarzyna Czudaj IVb

W kategorii ogólnej wg punktacji IV miejsce zajął Kamil Włodarz klasa VIIa, V miejsce Piotr Czudaj klasa VIIa, a VII miejsce Filip Jurga klasa IVb.

Turniej dostarczył wielu pozytywnych emocji i zapoczątkował współpracę szkół w rozwijaniu zainteresowań „grą królewską”. Dziękujemy wszystkim uczestnikom turnieju za udział i wspaniałą grę, a zwycięzcom gratulujemy.

ŻYCZYMY WSZYSTKIM DALSZYCH SUKCESÓW!

Dominik Matusek