Przydatne linki

  

  

21 kwietnia w Miejskim Domu Kultury w Lublińcu odbyły się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”. Turniej ma na celu popularyzowanie przepisów przeciwpożarowych i kształtowanie umiejętności w zakresie ochrony ludności, ekologii, ratownictwa i ochrony przeciwpożarowej.

W turnieju bardzo dobrze zaprezentowali się uczniowie reprezentujący naszą szkołę. Wykazali się ogromną wiedzą i znajomością przepisów przeciwpożarowych. Po eliminacjach pisemnych wszyscy zakwalifikowali się do eliminacji ustnych. Ostatecznie Mariusz Kaczorowski zajął II miejsce w drugiej grupie wiekowej. W pierwszej grupie wiekowej Katarzyna Czudaj zajęła III m-ce, a Filip JurgaV m-ce. Naszym reprezentantom gratulujemy sukcesu i jednocześnie zachęcamy do udziału w kolejnych edycjach turnieju.

Mariusz Koza