Przydatne linki

  

  

31 marca 2022 r. w Lubecku odbyły się eliminacje szczebla gminnego Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”. Turniej ma na celu popularyzowanie przepisów przeciwpożarowych i kształtowanie umiejętności w zakresie ochrony ludności, ekologii, ratownictwa i ochrony przeciwpożarowej. Konkurs jest skierowany do dzieci, młodzieży – uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych.

Uczniowie reprezentujący naszą szkołę wykazali się bardzo dobrą wiedzą z zakresu prewencji przeciwpożarowej i szeroko pojętego ratownictwa. Katarzyna Czudaj Filip Jurga zajęli odpowiednio II i III m-ce w grupie uczniów klas I-IV, a Mariusz Kaczorowski I m-ce w kategorii uczniów klas V-VIII. Gratulujemy i życzymy powodzenia na kolejnych etapach turnieju.

Mariusz Koza