Przydatne linki

  

  

„Raz do roku jest dzień taki, który przemija jak piękny sen. Wszystkie kobiety, panie i matki, w dniu tym dostają pachnące kwiatki.”

Po raz pierwszy, z okazji Dnia Kobiet, w naszej świetlicy odbyły się wybory Miss. Podczas rywalizacji uczestniczki musiały oczarować jury przede wszystkim mądrymi, błyskotliwymi wypowiedziami, gracją, sprytem, pomysłowością, wizerunkiem scenicznym oraz szybkością.  Specjalne jury składające się z chłopców wyłoniło laureatów konkursu:

Najbardziej rozskakaną Miss została Hania z IIIa

Miss najszybszego liczenia została Gabrysia z IIIb

Miss najdłuższego kucyka zdecydowanie została Nicol z IIa

Najbardziej rozśpiewaną Miss została Helenka z IIa

Miss  równowagi została   Natalka z Ia

Miss szybkości została Natalka z IIa

Najbardziej roześmianą Miss została Karolina z IIIa

Na zakończenie, chłopcy wręczyli wszystkim dziewczynkom papierowe kwiatki z słodką niespodzianką. Dodatkowo dziewczynki mogły wziąć udział w zajęciach plastycznych, na których projektowały torebki i eleganckie sukienki.