Pod koniec lutego 2022 roku zostało złożone sprawozdanie z realizacji programu Laboratoria Przyszłości. W sprawozdaniu zawarte są informacje na temat środków wydanych na zakup pomocy dydaktycznych i sprzętu dla szkoły. Zmówione pomoce dotyczą wyposażenia podstawowego, wyposażenia stanowisk, narzędzi, robotyki, sprzętu AGD i audio – video, materiałów eksploatacyjnych i BHP.

Laboratoria Przyszłości to inicjatywa edukacyjna realizowana przez Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Centrum GovTech w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Celem programu jest stworzenie nowoczesnej szkoły, w której zajęcia będą prowadzone w sposób ciekawy oraz angażujący uczniów i rozwijający ich zainteresowania.

Alicja Babiuch
Mariusz Koza