Przydatne linki

  

  

Z okazji miesiąca bibliotek szkolnych, który obchodzony był w październiku, zorganizowano na terenie naszej szkoły akcję „Podaruj książkę bibliotece szkolnej”. Akcja cieszyła się ogromną popularnością wśród uczniów, rodziców i nauczycieli. Udało nam się zebrać łącznie 220 książek, dzięki którym księgozbiór biblioteki powiększy się o nowe pozycje, w szczególności o: bajki, słowniki, literaturę dla dzieci i młodzieży, kulinaria, biografię, rękodzieło oraz o beletrystykę dla dorosłych.

Było to kolejne przedsięwzięcie, przyczyniające się do rozwoju czytelnictwa w naszej szkole. Za rok wracamy z kolejną akcją.

W gronie miłośników książek i naszych darczyńców znaleźli się:

Uczniowie: Daria Jaworska, Mateusz Sąsała, Wiktoria Zamoska, Liliana Golańska, Kacper Demarczyk, Zuzanna Skoczyńska, Dominika Huć, Piotr Spik, Paulina Dewor, Aleksandra Pisula, Wojciech Borzycki, Jakub Pisula, Lena Gałuszka, Katarzyna Kansy, Emilia Romel, Kamila Gałuszka, Antonina Pradelok, Paweł Żółtański, Franciszek Borzycki, Dominik Mazur, Faustyna Korzekwa, Amelia Klimas, Aleksander Kuźmiński, Alicja Tabor, Amelia Ostrowska, Maciej Kaczmarzyk, Kamil Kardas, Liliana Pakuła, Maciej Mnich, Bartosz Matusek, Bartosz i Hanna Pytlik

Rodzice: Danuta Mazur, Tomasz Pytlik

Absolwenci: Agnieszka Mazur, Mateusz Mazur, Karol Kardas

Nauczyciele: Małgorzata Morawiak, Danuta Kaczuga, Maria Karbowiak, Małgorzata Golenia, Agnieszka Kardas, Mirosława Szymik, Aneta Babraj, Piotr Jaroń, Justyna Pradelok, Irena Droździok

Serdeczne podziękowania wszystkim Darczyńcom. Dzięki Wam książka otrzyma drugie życie i sprawi radość innym.

Aneta Babraj
Mirosława Szymik