Przydatne linki

  

  

Dnia 8 grudnia 2021 r. uczniowie klas 1-3 wzięli udział w wycieczce edukacyjnego do Lublińca oraz Koszęcina, która została dofinansowana ze środków Ministerstwa Edukacji i Nauki, w ramach programu „Poznaj Polskę”. W Lublińcu uczniowie zwiedzali Muzeum Pro Memoria Edyty Stein, w którym zapoznali się z historią patronki miasta Lubliniec. Odwiedzili także „Lubitekę” – Miejsko-Powiatową Bibliotekę Publiczną, po której zostali oprowadzeni przez pracownika biblioteki.

Natomiast w Koszęcinie dzieci uczestniczyły w warsztatach etnograficzno-plastycznych oraz zwiedzały zabytkowe wnętrza pałacu Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk”.

Wszyscy uczestnicy wycieczki wrócili zadowoleni oraz bogatsi o nową wiedzę, związaną z naszą najbliższą okolicą.

Koordynatorzy: Agnieszka Kardas
Dorota Kamińska