Przydatne linki

  

  

Święta Bożego Narodzenia są oznaką radości. Ich magia zaczyna się jeszcze przed pierwszą gwiazdką. W naszej szkole świąteczny klimat zapanował w mikołajki- wtedy właśnie rozpoczął się kiermasz bożonarodzeniowy. Kiermasz jest naszą coroczną tradycją, jednak w tym roku z powodu panującej pandemii odbył się w czasie przerw międzylekcyjnych i był dostępny dla wszystkich uczniów przebywających szkole.

Na kiermaszu można było kupić skrzaty, drewniane bombki, choinki, lampiony, stroiki, wianki i wiele innych ozdób świątecznych wykonanych przez nauczycieli i uczniów uczęszczających do świetlicy szkolnej. Tuż obok stoisk z ozdobami można było zjeść pyszne ciasta i babeczki z własnego wypieku oraz napić się wyjątkowej, świątecznej herbaty lub gorącej czekolady z piankami. Przy wspólnym kolędowaniu wszyscy miło spędzili czas.

Dziękujemy wszystkim, za pomoc i zaangażowanie w organizacji kiermaszu.

Organizatorzy