Przydatne linki

  

  

,,Śmiech nie przemija. Wyobraźnia nie ma wieku. A marzenia są wieczne”

Walt Disney

Zatem… jak spełniać marzenia??? Patrząc zawsze przed siebie, myśląc o tym, jak zrobić jeszcze więcej, możesz osiągnąć stan umysłu, w którym nie ma RZECZY NIEMOŻLIWYCH !

Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń, może więc…. Zatrzymaj się na chwilę, uśmiechnij i poczuj niesamowity moment, magię kiedy odkrywasz, że na SKRZYDŁACH MARZEŃ masz moc przekraczania granic…

Dziękujemy całej społeczności szkolnej za wzięcie udziału w tajemniczym przedsięwzięciu „SKRZYDŁA MARZEŃ”. Dzięki waszemu zaangażowaniu jego realizacja była możliwa. Papierowe pióra, które ozdobiliście według własnego pomysłu zostały połączone w jeden projekt – bajecznie kolorowe skrzydła, które razem z hasłem motywacyjnym powieszone zostały na korytarzach w obu budynkach szkoły.

Uczniowie, nauczyciele oraz pracownicy placówki będą teraz mogli stanąć pośrodku skrzydeł i wykonać pamiątkowe zdjęcia.

Katarzyna Spojda
Wioletta Dyla