Przydatne linki

  

  

W dniach 22-23.06.2021r. uczniowie klasy 2a wzięli udział w wycieczce do Schroniska Młodzieżowego w Pawełkach.  Celem wyjazdu była integracja zespołu klasowego, nauka samodzielności oraz spędzania czasu poza domem. Podczas pobytu odbyło się podsumowanie zajęć socjoterapeutycznych prowadzonych przez pana Marka Budzyńskiego. Dzięki tym zajęciom rozwijali umiejętności społeczne, rozwiązywali konflikty, wzmacniali poczucie własnej wartości oraz doskonalili umiejętności współpracy w grupie.

Dzieci brały udział również w grach i zabawach zespołowych, pląsach i tańcach oraz rozgrywkach sportowych. Atrakcją było ognisko z pieczeniem kiełbasek oraz wieczorna dyskoteka. Po nocy spędzonej w schronisku, wszyscy zjedli pyszne śniadanie przygotowane przez mamy i z uśmiechem na ustach wrócili do Kochanowic.

Opiekunowie:

Ewa Konfederak
Joanna Piskoń
Dorota Kamińska