Przydatne linki

  

  

14 czerwca 2021r. grupa uczniów naszej szkoły wzięła udział w konsultacjach społecznych on-line , dotyczących zasad przyznawania nowego stypendium Premiera. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Pełnomocnika Rządu ds. Polityki Młodzieżowej Piotra Mazurka we współpracy z Pełnomocnik Prezesa Rady Ministrów ds. GovTech Justyną Orłowską, Radą Dialogu z Młodym Pokoleniem oraz GovTech Polska. Obecnie stypendium przeznaczone jest jedynie dla tych uczniów, którzy osiągają najlepsze wyniki w nauce. Podczas spotkania on-line uczniowie z całej Polski przedstawiali swoje oczekiwania, których spełnienie wywarłoby znaczący wpływ na proces ich rozwoju, wymieniali opinie oraz proponowali nowe rozwiązania i kryteria przyznawania nowego stypendium Premiera. Podczas konsultacji uczniowie łączyli się w zespoły ogólnopolskie (w sposób losowy) i wspólnie wymyślali nowe zasady wyróżniania młodych, które są dla nich ważne i potrzebne. Zapraszamy na stronę https://www.gov.pl/web/stypendium, gdzie można znaleźć więcej materiałów, dotyczących stypendium. Zachęcamy także do obserwowania profili Rady Dialogu z Młodym Pokoleniem, GovTech Polska oraz Pełnomocnika Rządu ds. Polityki Młodzieżowej Piotra Mazurka na portalach społecznościowych, na których będą pojawiać się informacje o nowym Stypendium Premiera.

FB:

                                                                                                                               Opiekun SU

 Izabela Polak