Przydatne linki

  

  

Od wielu lat realizujemy w naszej szkole projekty europejskie, najpierw były to projekty Comenius, obecnie Erasmus+. Każdorazowo jest to dla nas wielką przygodą, uczniowie naszej szkoły mieli okazję zwiedzić kraje takie jak: Hiszpania, Włochy, w tym Sycylia, Bułgaria, Węgry, Rumunia, Islandia, Wielka Brytania, Norwegia, Grecja, Czechy, Francja, a również Turcja. Uczestnictwo w projekcie Erasmus+ to nie tylko wspaniała przygoda, ale również ogrom pracy, który wykonują uczestnicy i koordynatorzy. Ostatni rok wywrócił nasze życie do góry nogami. Zmieniło się wszystko. Zmienił się również sposób realizacji naszych projektów, nie wyjechaliśmy do Hiszpanii, Rumunii i Grecji. I nie mogliśmy przyjąć  partnerów w naszej szkole. A właśnie na ten maj mieliśmy zaplanowane wielkie międzynarodowe spotkanie w Kochanowicach połączone z konferencja naukową ludzi z całej Europy. Niestety, pandemia pokrzyżowała nasze plany. Zamiast wielkiego wydarzenia na żywo przenosimy się dzisiaj o godzinie 17:00 do sieci, gdzie odbędzie się krótkie, bo trwające około godziny, wydarzenie upowszechniające i kończące realizowany przez nas w ostatnich trzech latach ambitny projekt Brains4Europe (łączący elementy nauki o mózgu, neurolingwistyki oraz dydaktyki). Zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły, grono pedagogiczne, rodziców oraz wszystkich sympatyków naszej placówki do towarzyszenia nam podczas wydarzenia, którego jesteśmy gospodarzami. Zarówno my, koordynatorki, jak również uczniowie starszych klas naszej szkoły bardzo liczymy na Państwa obecność. Będzie to dla nas potwierdzeniem, że to, co robimy, ma sens.

Koordynatorki projektu:
Monika Solecka i Kasia Górnik

Link rejestracyjny:

www.icscyl.com/ics/inscripciones/brains2.php