Kolejna grupa zatroskanych kondycją Ziemi uczniów naszej szkoły wyruszyła w poszukiwaniu śmieci na terenach zielonych. Nie było trudno. Śmieci wszędzie pod dostatkiem, zwłaszcza w miejscach mało uczęszczanych, gdzie może się wydawać, że nie widać. Otóż, my uczniowie Zespołu Szkół widzimy i mówimy głośne NIE. Podwijamy rękawy i działamy, do czego zachęcamy wszystkich, którym leży na sercu dobro   naszej planety i przyszłość następnych pokoleń.

Zosia z kl. 4b, która zainicjowała to wydarzenie i poderwała społeczność szkolną do działania 😊

W akcji udział wzięli:

1. Dorota z kl. 2a