Przydatne linki

  

  

 2 maja obchodzimy Dzień Flagi Rzeczpospolitej Polskiej. To jeden z tych momentów, kiedy każdy może pokazać jakim jest patriotą i jak bardzo utożsamia się z naszych domem- Polską. Dlatego Samorząd Uczniowski Zespołu Szkół zachęca do wzięcia udziału w akcji pt.: „Ja wywieszam!” Jak to zrobić? To proste. Wyraź swoją postawę patriotyczną, wywieszając w niedzielę flagę biało-czerwoną i bądź dumny z faktu, że jesteś Polakiem. Poniżej garść informacji, dla przypomnienia znaczenia naszego symbolu narodowego.

                                                                                                                                                  Opiekun SU

                                                                                                                                     I.Polak