Uczniowie klas I -III w dniach 16 i 17 lutego 2021 r. brali udział w OGÓLNOPOLSKICH OLIMPIADACH OLIMPUSEK – sesja zimowa.

Olimpiada OLIMPUSEK polegała na rozwiązaniu zintegrowanego sprawdzianu zróżnicowanego na klasy. Treść sprawdzianów uwzględniała elementy edukacji polonistycznej, społeczno-przyrodniczej i matematycznej.

Olimpiada OLIMPUSEK z języka angielskiego pozwoliła uczestnikom sprawdzić wiedzę ze słownictwa i podstawowych zwrotów.

W olimpiadzie łącznie brało udział 36 uczniów z naszej szkoły. Z tego aż 11 uzyskało tytuł  LUREATA, a jeden z nich – Alan Szczepaniak – zajął I miejsce.

LAUREACI (wg klas):

OLIMPIADA OLIMPUSEK Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO:

• Jadwiga Gołek, kl. 2a

OLIMPIADA OLIMPUSEK:

• Krzysztof Miozga, kl. 1a
  • Kamil Kardas, kl. 1a
  • Nikol Styczyrz, kl. 1a
  • Kajetan Kosa, kl. 1a
  • Alan Szczepaniak, kl. 1b
  • Hanna Hanszla, kl. 2a
  • Artur Bieniek, kl. 2b
  • Daniel Płonka, kl. 2b
  • Borys Klimas, kl. 3a
  • Filip Jurga, kl. 3b

Gratulujemy wszystkim uczestnikom wspaniałych wyników i życzymy sukcesów w kolejnych konkursach.

Szkolni organizatorzy:

Joanna Zawierucha, Danuta Kaczuga