Przydatne linki

  

  

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia został zorganizowany konkurs plastyczny na kartkę świąteczną. Celem konkursu było przybliżenie i zainteresowanie dzieci tradycją związaną z Bożym Narodzeniem. Zainteresowanie konkursem przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Wśród nadesłanych prac widać było trud i ogromne zaangażowanie uczestników. Komisja konkursowa (w jej skład wchodziło 5 nauczycieli) obradowała bardzo długo i miała nie lada wyzwanie aby wyłonić zwycięzców. Przede wszystkim zwróciła szczególną uwagę na samodzielność wykonania prac, zastosowane techniki plastyczne, oryginalność i pomysłowość oraz estetykę wykonania.

Poniżej prezentujemy zwycięzców w poszczególnych kategoriach.

W kategorii klas I-III:
– I miejsce Zuzanna Gaj/Marta Pradelok
– II miejsce Maja Zakrzewska

Wyróżnieni zostali:
– Aleksandra Pisula
– Julia Cierpioł
– Amelia Ostrowska
– Kamila Gałuszka
– Antonina Warzyńska
– Bartosz Matusek

W kategorii klas IV-VIII:
– I miejsce Oliwia Garbela/Emil Machnik/Paulina Dewor

Wyróżnieni zostali:
– Klaudia Styczyrz
– Dominik Mańka
– Anna Włodarz
– Julia Ledwoń
– Lena Żółtańska

Serdecznie dziękujemy za udział w konkursie i gratulujemy zwycięzcom. Wszyscy wyróżnieni uczniowie otrzymają dyplomy oraz nagrody rzeczowe po powrocie do szkoły.

Aneta Babraj
Kornelia Famuła