Przydatne linki

  

  

Z okazji miesiąca bibliotek szkolnych, który obchodzony jest w październiku, zorganizowano na terenie naszej szkoły akcję „Podaruj książkę bibliotece szkolnej”. Akcja cieszyła się ogromną popularnością wśród uczniów, rodziców i nauczycieli. Udało nam się zebrać łącznie 150 książek, dzięki którym księgozbiór biblioteki powiększy się o nowe pozycje, w szczególności o: bajki, słowniki, literaturę dla dzieci i młodzieży.

Było to pierwsze przedsięwzięcie, przyczyniające się do rozwoju czytelnictwa w naszej szkole. W przyszłości planujemy kolejne edycje naszej akcji.

W gronie miłośników książek i naszych darczyńców znaleźli się:

Uczniowie: Tomasz Pawełczyk, Agnieszka Matusek, Lena Żółtańska, Dominik Mazur, Piotr Spik, Agnieszka i Aleksandra Koza, Magdalena Kasalik, Anita Czapla, Jessica Gansiniec, Julia i Aleksandra Ledwoń, Bartosz Matusek, Aleksandra Garus, Lena i Kamila Gałuszka, Julia Cierpioł, Magdalena Łupierz, Marta Kaczorowska, Maja Zakrzewska, Helena Mrozek, Kacper Krawczyk

Rodzice: Danuta Mazur i Marta Koza

Nauczyciele: Anna Osińska, Małgorzata Morawiak, Kornelia Famuła, Aneta Babraj, Agata Ślusarska, Mirosława Szymik i Dorota Kamińska.

Serdeczne podziękowania wszystkim Darczyńcom. Dzięki Wam książka otrzyma drugie życie i sprawi radość innym.

Aneta Babraj
Mirosława Szymik
Kornelia Famuła
Dorota Kamińska