Na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 23 października 2020 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, uczniowie klas IV-VIII szkoły podstawowej przechodzą na naukę zdalną. Nowe zasady funkcjonowania szkół i placówek wejdą w życie od poniedziałku, 26 października i będą obowiązywały do niedzieli 8 listopada br.

Lekcje zdalne odbywać się będą zgodnie z obowiązującym planem zajęć za pośrednictwem dziennika elektronicznego i aplikacji Discord.  Bardzo prosimy rodziców by w miarę swoich możliwości udzieli dzieciom pomocy i wsparcia w tym trudnym dla wszystkich czasie.