Przydatne linki

  

  

„Najcenniejszym i najtrwalszym podarunkiem jaki można dać dziecku jest wykształcenie”

Drodzy Nauczyciele!

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej, Samorząd Uczniowski Zespołu Szkół w Kochanowicach, w imieniu wszystkich uczniów w szkole, pragnie złożyć najserdeczniejsze życzenia Dyrekcji, Nauczycielom oraz wszystkim Pracownikom szkoły. Składamy Wam wyrazy szacunku i życzymy, by codzienna praca stanowiła źródło satysfakcji i poczucia dobrze spełnionego obowiązku. Niech każdego dnia towarzyszy Wam pogoda ducha, pasja przekazywania wiedzy oraz kształtowania charakterów i postaw młodych ludzi i wpływania na ich życiowe wybory. Życzymy, aby wdzięczność uczniów wynagradzała Wam trudy niełatwej pracy, a pamięć wychowanków sprzed lat stanowiła dowód na to, jak ogromną rolę odegraliście w ich życiu.

                                                                     

Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego- Zuzanna Kaczmarek