Szanowni Nauczyciele, Uczniowie, Pracownicy Zespołu Szkól w Kochanowicach ❗
w związku z sytuacją epidemiologiczną w kraju, a także pierwszymi potwierdzonymi przypadkami zakażenia SARS-CoV-2 wśród uczniów naszej szkoły, proszę o szczególną ostrożność w pracy zgodnie z ustalonymi procedurami zawartymi w Regulaminie wewnętrznym funkcjonowania szkoły w Kochanowicach obowiązującym w związku z zagrożeniem wystąpienia pandemii koronowirusa COVID-19.

Zalecam używanie maseczek we wszystkich przestrzeniach szkoły, gdzie nie jest możliwe zachowanie 1,5 m odległości (również w salach lekcyjnych). Jednocześnie przypominam, iż skuteczność maseczek maleje wraz z czasem ich używania, dlatego należy je systematycznie wymieniać na nowe.

Na chwilę obecną trwają przygotowania związane z organizacją kształcenia zdalnego klasy 6c. Pozostali uczniowie przychodzą jutro do szkoły wg obowiązującego dotychczas planu lekcji.
Życzę Wam dużo zdrowia  i moc rozsądku !!!

Joanna Grus-Blacha
dyrektor Zespołu szkół w Kochanowicach