Przydatne linki

  

  

Po raz trzeci nasza młodzież brała udział w Wojewódzkim Konkursie Literackim pod hasłem „Twój talent szansą na lepszy świat”. Podobnie jak w poprzednich latach również w tym roku uczniowie naszej szkoły znaleźli się w grupie laureatów. Weronika Bryś zajęła III miejsce w swojej grupie wiekowej, Natalia Pyka otrzymała wyróżnienie.

 

Konkurs ma już swoją wieloletnią tradycję. W tym roku zadaniem uczestników II grupy wiekowej, czyli uczniów z klas siódmych i ósmych, było przedstawienie w dowolnej formie epickiej, jak media społecznościowe kreują wizerunek otaczającej nas rzeczywistości.

Niestety, planowana przez organizatorów gala wręczenia nagród i publikacji z pracami uczniów z tegorocznej edycji konkursu została przesunięta na termin późniejszy, po ustaniu zagrożenia koronawirusem.

Serdecznie gratulujemy uczennicom i życzymy im powodzenia w szkole średniej, ponieważ obydwie kończą klasę ósmą.

Małgorzata Golenia