Przydatne linki

  

  

W trosce o bezpieczeństwo własne i najbliższych większość ludzi podejmuje odpowiedzialną decyzję, by w czasie pandemii koronawirusa, zostać w domu. O ile dorośli nie powinni mieć problemu w kwestii zorganizowania sobie czasu – jedni pracują zdalnie, drudzy nadrabiają zaległości filmowe czy książkowe –  o tyle z organizacją czasu dzieci, może wcale nie być tak prosto. Zakres ich aktywności jest znacznie ograniczony poprzez unikanie kontaktu z rówieśnikami oraz zaprzestania zabaw w miejscach publicznych. Dlatego mamy dla Was wyzwanie i jednocześnie konkurs:  Pomysł na nudę, czyli jak przeżyć w domu i nie zwariować? Zachęcamy Was do wysyłania nam zdjęć bądź filmików z waszych ciekawych aktywności w domu. Konkurs odbywa się on-line i trwa do 14 kwietnia 2020 roku. Czekamy na Wasze propozycje, wyślijcie nam zdjęcie/film na Mobidzienniku lub na nasze e-maile: anetababraj@onet.eu lub kfamula@interia.pl. Co tydzień Wasze zdjęcia bądź filmy będą umieszczane na stronie szkoły, żeby pokazać innym w jak kreatywny sposób można wykorzystać czas spędzony we własnym domu. A najciekawsze propozycje pod koniec kwietnia zostaną nagrodzone.

Regulamin konkursu

Aneta Babraj
Kornelia Famuła