Przydatne linki

  

  

20.02.2020 odbył się karnawałowy bal przebierańców, zorganizowany przez ekipę Samorządu Uczniowskiego. Zabawa rozpoczęła się o godz. 16.30 od wspólnego zatańczenia tzw. „Belgijki”. Uczniowie bawili się przy dźwiękach karnawałowych przebojów. Niekwestionowaną atrakcją wieczoru był wybór Króla i Królowej Balu. W tym roku tego zaszczytu dostąpili Oliwia Małecka i Mariusz Kaczorowski z klasy 6 a. W jawnym głosowaniu wszyscy uczestnicy balu oceniali pomysł na kostium i ogólne wrażenia estetyczne prezentowanego stroju. Zwycięzcom gratulujemy! Dodatkową atrakcją był występ szkolnego zespołu tanecznego „Endorfina”. Uczennice zaprezentowały nowy układ taneczny, który spotkał się z dużym aplauzem publiczności. Nie zabrakło również konkursów tanecznych i popisów wokalnych. Nad całością czuwały nieocenione panie nauczycielki: p. Kornelia Famuła, p. Irena Osadnik, p. Katarzyna Górnik , p. Monika Solecka oraz moja skromna osoba. Radości nie było końca, dlatego zapraszamy już za rok.

                                                                                                         Opiekun SU

                                                                                            Izabela Polak