Przydatne linki

  

  

W piątkowe przedpołudnie, 10 stycznia odbył się – tak długo oczekiwany przez najmłodszych uczniów naszej szkoły- bal karnawałowy klas I-III. Sala GCKiI w Kochanowicach zamieniła się w prawdziwą salę balową i zapełniła się niezwykłymi barwnymi postaciami. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, można było spotkać wróżki, królewny, rycerzy, piratów czy policjantów.

Na tą wyjątkową okazję do prowadzenia balu zaprosiliśmy DJ-a, który zachęcał wszystkich do tańca przygotowaną muzyką i zabawami. Wszyscy uczniowie bawili się znakomicie. Jak przystało na prawdziwy bal były pociągi, korowody, kółeczka, tańce w parach, dmuchanie balonów. W czasie przerwy dzieci otrzymały słodki poczęstunek i napoje. Było dużo uśmiechów, zabawy i radości. Na sali panowała wspaniała atmosfera. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych kostiumów.

Patrycja Kuś

« z 3 »