Przydatne linki

  

  

Okres Bożego Narodzenia to czas cudów i miłości, to czas, w którym dostrzegamy dobro w innych ludziach i otwieramy nasze serca na drugiego człowieka.

Na początku grudnia w ZS w Kochanowicach zorganizowano akcję „Paczka dla Seniora”. W tym roku chcieliśmy wspierać osoby chore, samotne oraz starsze z naszej okolicy. Wierzyliśmy w siłę, jaka drzemie w tak dużej liczbie uczniów, rodziców, nauczycieli i nie zawiedliśmy się. Po raz kolejny mieliśmy okazję przekonać się o Waszej hojności i wielkim sercu. Udało nam się przygotować we współpracy z zarządem Caritasu 73 paczki, które otrzymały osoby z Kochanowic, Lubocek, Ostrowa oraz Jawornicy. Ponadto 31 seniorów otrzymało kartkę bożonarodzeniową wraz ze świątecznymi piernikami. Wolontariusze osobiście dostarczyli wszystkie paczki, składając świąteczne życzenia.

Akcję poprzedziła zbiórka żywności w supermarkecie „Dino”, nad którą czuwali nasi wolontariusze wraz z nauczycielami. Dziękujemy p. A. Machnik, E. Majczak, M. Tobiasz za pomoc w jej przeprowadzeniu.

Serdeczne podziękowania dla Rady Rodziców za okazaną pomoc w organizacji akcji.

Dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom za włączenie się w to dzieło, dzięki któremu sprawiliśmy odrobinę radości starszym osobom, za okazaną życzliwość, dar serca i zaangażowanie.

Organizatorzy
A. Kardas
M. Watoła-Hanulok
S. Benska
P. Chmiel
D. Kamińska