Przydatne linki

  

  

W czwartek 5 grudnia 2019 r. odbył się kiermasz świąteczny w naszej szkole w Kochanowicach. W czasie kiermaszu można było zobaczyć przedstawienie pt. „ Dziewczynka z zapałkami”, które przygotowały klasy 2a i 2b pod opieką pani Grażyny Boreckiej i Joanny Zawieruchy. Przedstawienie powstało dzięki pomocy i zaangażowaniu rodziców uczniów klas drugich.

Aktorzy wprowadzili nas w niepowtarzalny klimat zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, który sprawia, że w naszych sercach rodzi się duch dobroci. Pragniemy być komuś potrzebni, chętnie służymy pomocą, ponieważ nikt nie powinien czuć się w tych wyjątkowych dniach samotny i niekochany. Wszyscy goście kiermaszu mogli podziwiać i kupić piękne ozdoby świąteczne, które przygotowały dzieci wraz z rodzicami oraz skosztować przepysznych ciast.

Więcej zdjęć można obejrzeć w zakładce Galeria.