Przydatne linki

  

  

28.11.2019 w czwartek odbyła się dyskoteka, zorganizowana przez Samorząd Uczniowski. Licznie przybyli uczniowie bawili się w rytm muzyki podawanej przez DJ Jacka i DJ Karola. Nie zabrakło tradycyjnych wróżb andrzejkowych i zabaw integracyjnych. Była zabawa z krzesełkami, taneczne węże, wspólne odtańczenie tańców: Makarena, Chocolate, Kaczuszki czy Belgijka.

Nie obyło się również bez pokazów talentów wokalnych w konkursie karaoke. Wszystko po to, aby wspólnie spędzić ten wieczór przy dźwiękach znanych przebojów i w gronie najbliższych osób. Nad całością czuwali nasi nieocenieni nauczyciele w osobach: p. Ania Machnik, p. Kornelia Famuła, p. Mariusz Żymierski i moja skromna osoba J Serdeczne dzięki za pomoc i wsparcie.

 

                                                                                 Izabela Polak

                                                                                  Opiekun SU