W dniach 20 września- 31 października Samorząd Uczniowski przeprowadził akcję zbierania kasztanów. Każda klasa mogła wziąć w niej udział, otrzymując w zamian wsparcie finansowe od firmy, która skupuje i przerabia na dużą skalę owoce kasztanowca dla firm farmaceutycznych.

Była to druga edycja tej akcji w naszej szkole, podczas której zebraliśmy w sumie 816 kg tego cennego surowca. W klasach młodszych 1-3 najlepsza okazała się klasa 1b (wychowawca p. Agnieszka Kardas), która zebrała 91 kg, a w klasach starszych 4-8 liderem w zbieraniu kasztanów jest klasa 6b (wychowawca p. Irena Osadnik), która uzyskała najlepszy wynik 152 kg. Zwycięzcom oraz wychowawcom serdecznie gratulujemy i życzymy przyjemnego wydawania pozyskanych funduszy.

Opiekun SU- Izabela Polak