Przydatne linki

  

  

5 listopada b.r. w naszej szkole odbyła się niezwykle ważna uroczystość ślubowania i pasowania uczniów klas pierwszych. Pierwszoklasiści w obecności Dyrekcji Szkoły oraz rodziców zaprezentowali program artystyczny, w którym zdali pierwszy egzamin na ucznia. Pięknie odpowiadali na pytania i wykazali się znajomością zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że egzamin pięknie zdali i mogą zostać przyjęci do braci uczniowskiej. Pani dyrektor uroczyście dokonała aktu ślubowania i pasowania na uczniów szkoły.Wszyscy otrzymali upominki od rodziców oraz klas drugich. Dopełnieniem uroczystości był wspólny poczęstunek.

Kochane Pierwszaki! Cieszymy się, że jesteście już uczniami i życzymy samych sukcesów w szkole!

Wychowawcy klas pierwszych:
Ewa Konfederak i Agnieszka Kardas