Przydatne linki

  

  

16 września 2019 r. odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Obchodzone od 2007 r. Międzynarodowe Święto Demokracji, ustanowione na dzień 15 września, jest zawsze najlepszym pretekstem do przeprowadzenia demokratycznych wyborów samorządowych w naszej szkole.

Uczniowie Zespołu Szkół jak co roku wybierali swoich przedstawicieli do Samorządu. Komisja Wyborcza czuwała nad prawidłowym przebiegiem głosowania. Każdy uczeń mógł oddać głos na swojego kandydata do SU. Komisja nie tylko pilnowała, aby wszystko przebiegało zgodne z ordynacją wyborczą, ale przede wszystkim liczyła głosy. Zwyciężczyniom gratulujemy i życzymy sukcesów w wypełnianiu zadań samorządowych w roku szkolnym 2019/2020, a wszystkich uczniów gorąco zachęcamy do włączenia się w działalność na rzecz szkoły. Pamiętajmy, że wszyscy jesteśmy członkami SU. Nasza Szkoła – Nasza Sprawa!

Przewodnicząca SU: Alexandra Niemeyer, kl. 7b

Z-ca przewodniczącej: Kinga Pach, kl. 7b

Skarbnik: Antonina Turzyńska, kl. 7b

Opiekun SU: Izabela Polak