Przydatne linki

  

  

W dniach 19-25.08.2019 młodzi zawodnicy UKS Herkules Kochanowice przebywali na obozie sportowo wypoczynkowym w e Władysławowie. Wspaniała słoneczna pogoda, która zapanowała na koniec wakacji pozwoliła na zrealizowanie wszystkich założeń obozu. Codzienne kąpiele słoneczne na plaży oraz w Bałtyku, budowanie zamków na piasku, siatkówka plażowa, piłka nożna były dodatkiem do zajęć sportowych. Uczestnicy obozu korzystali także z Aqua Parku w Redzie, gdzie mogli popływać z rekinami.  Wyprawa na Hel, wspaniała pogoda, kąpiel na cyplu helskim a przede wszystkim inscenizacja historyczna desantu żołnierzy amerykańskich na wojska niemieckie we Francji podczas II wojny światowej na długo pozostaną w pamięci uczestnikom obozu. Dużo wrażeń dostarczyła też wycieczka  do Gdyni i rejs statkiem po porcie z możliwością zobaczenia jednego z największych statków wycieczkowych Norwegian Spirit. Najwięcej emocji dostarczyło zawodnikom Herkulesa zobaczenie meczu ekstraklasy piłkarskiej na Baltic Arenie w Gdańsku pomiędzy Lechią Gdańsk a Śląskiem Wrocław. Duże wrażenie zrobiło na dzieciach samo zobaczenie stadionu. Smaczne jedzenie, które było serwowane w DW Irena, gdzie mieszkali obozowicze było dodatkiem do wspaniałych nastrojów panujących na obozie. Wyjazd do Władysławowa odbył się dzięki wsparciu finansowemu Gminy Kochanowice za co uczestnicy obozu serdecznie dziękują.

Bogusław Maciejewski