Przydatne linki

  

  

W dniu 19 czerwca po raz ostatni  spotkaliśmy się na uroczystym zakończeniu roku szkolnego 2018/2019. Rozpoczęliśmy tradycyjnie mszą świętą o godz. 8:00, a następnie wszyscy udaliśmy się do sali gimnastycznej, gdzie odbyła się dalsza uroczystość. Podczas niej rozdane zostały nagrody i świadectwa  wyróżnionym uczniom. Pani inspektor Agnieszka Naporowska najwybitniejszym uczniom oraz sportowcom przekazała Nagrody Wójta.

W dalszej części programu uczniowie klas VII żegnali uroczyście absolwentów klas VIII oraz po raz ostatni młodzież klas III gimnazjum. Siódmoklasiści wręczyli swoim starszym kolegom pamiątkowe upominki . Mamy nadzieję, że nasi absolwenci długo będą mile wspominać ten uroczysty i ważny dzień.

Więcej zdjęć można obejrzeć w zakładce GALERIA oraz ABSOLWENCI.