Uczniowie klas I -III w dniach 7 i 8 stycznia 2019 r. brali udział w OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADZIE OLIMUSEK – sesja zimowa, która składała się z dwóch konkursów:

• Olimpiada OLIMPUSEK polegał na rozwiązaniu zintegrowanego sprawdzianu zróżnicowanego na klasy. Treść sprawdzianów uwzględniała elementy edukacji polonistycznej, społeczno-przyrodniczej i matematycznej.
  • Olimpiada OLIMPUSEK z języka angielskiego pozwoliła uczestnikom sprawdzić wiedzę ze słownictwa i podstawowych zwrotów.

W olimpiadzie łącznie brało udział 27 uczestników z naszej szkoły. Z tego 8 uczestników to LUREACI:

• MARTA PRADELOK, kl. 1 b
  • FILIP JURGA, kl. 1 b
  • BLANKA FAMUŁA, kl. 1 b
  • MARTA KACZOROWSKA 1 b
  • MONIKA ŁUPIERZ, kl. 1 b
  • JULIA CIERPIOŁ, kl.1 b
  • ALEKSANDRA PISULA, kl. 1 a
  • PAWEŁ BREWKA, kl. 2 b

Gratulujemy wszystkim uczestnikom wspaniałych wyników i życzymy sukcesów w kolejnych konkursach.

Szkolni organizatorzy:

Joanna Zawierucha, Danuta Kaczuga