Przydatne linki

  

  

Dnia 21 marca 2019 roku w naszej szkole, odbyły się obchody Dnia Profilaktyki połączone z Pierwszym Dniem Wiosny. Na ten dzień każdy czeka z utęsknieniem, więc  obchodziliśmy go w nietuzinkowy sposób.
Priorytetem imprezy była integracja jak również zachęcenie do zdrowej rywalizacji między sobą. Uczniowie mieli możliwość uczestnictwa w nietypowych zajęciach przygotowanych przez nauczycieli. Przez dwie godziny mogli spróbować swoich sił oraz umiejętności w takich konkurencjach jak: gry planszowe, łamigłówki matematyczne, rozgrywki szachowe, zajęcia plastyczne, zajęcia czytelniczo-plastyczne, tenis stołowy, koszykówka oraz siatkówka.
Po  tych zajęciach wszyscy zgromadzili się w sali gimnastycznej, gdzie odbyły się różnego rodzaju rozgrywki sportowe pomiędzy klasami. Po zakończeniu wszystkich konkurencji zostały ogłoszone wyniki, a zwycięzcy zostali nagrodzeni gorącymi brawami. W przerwach między rozgrywkami czas w sali umilał nam zespół taneczny ,,Endorfina”, który swoją pozytywną energią zachęcał do wspólnej zabawy .
Ten wyjątkowy dzień w szkole upłynął w bardzo miłej i serdecznej atmosferze. Sprawił ogromną satysfakcję nie tylko uczniom, ale również nauczycielom. Udowodnił, że zajęcia w szkole nie muszą być nudne, ale mogą wzajemnie integrować, uczyć oraz być sposobem na wspólne spędzanie czasu.  Po zakończeniu imprezy wszyscy zadowoleni odjechali do domów.

Famuła Kornelia