Przydatne linki

  

  

5 grudnia 2018r. wieczorem w Zespole Szkół w Kochanowicach odbył się Jarmark Bożonarodzeniowy przygotowany przez nauczycieli oraz uczniów naszej szkoły. Wzięło w nim udział wielu zaproszonych gości: przedstawicieli władz, pracowników samorządowych, dyrektorów placówek oświatowych oraz mieszkańców Kochanowic i okolicznych miejscowości, rodziców, nauczycieli i uczniów. Był to dzień, który wprowadził wszystkich zebranych w świąteczny klimat i nastrój. 

Spotkanie rozpoczęły „Jasełka po ślonsku” przygotowane według scenariusza Pani Marii Dziuk przez uczniów tutejszej szkoły pod opieką pani A. Kardas i M. Watoła-Hanulok. Spektakl był uzupełniony tańcami i kolędami śpiewanymi po śląsku przy akompaniamencie zespołu muzycznego pod kierunkiem pana D. Matuska.

Po świątecznych występach zaproszeni goście mogli zakupić na przygotowanych stoiskach ręcznie wykonane dekoracje świąteczne. Ozdoby te zostały wykonane przez nauczycieli oraz rodziców i uczniów. Stoiska cieszyły się dużym zainteresowaniem gości. Każdy wśród różnorodnych ozdób, choinek i stroików, mógł znaleźć coś dla siebie. Zakupy umilały dźwięki kolęd wykonywanych przez uczniów oraz degustacja ciast przygotowanych przez rodziców.

Przedświąteczne spotkanie pozwoliło wszystkim, zarówno organizatorom jak i gościom, w  magicznej  atmosferze świąt spotkać się ze znajomymi, wspólnie porozmawiać i kolędować.

Dziękując wszystkim za udział w spotkaniu życzymy, aby  atmosfera radości, wzruszenia, oczekiwania trwała aż do świąt. A Święta Bożego Narodzenia  niech będą radosne, pełne rodzinnego ciepła, spotkań przy świątecznym stole, miłości  i błogosławieństwa Bożego.

ORGANIZATORZY

WIĘCEJ ZDJĘĆ OBEJRZEĆ MOŻNA W ZAKŁADCE GALERIA.