OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W ROKU SZK. 2018/2019

———–KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE———-

NAZWA KONKURSU / ZAWODÓW MIEJSCE/WYNIK UCZEŃ NAUCZYCIEL
XXVIII Edycja Międzynarodowego Konkursu Matematycznego

,,KANGUR”

wynik

bardzo dobry

Paweł Brewka

kl. II b

Danuta Kaczuga
XXVIII Edycja Międzynarodowego Konkursu Matematycznego

,,KANGUR”

wyróżnienia Oliver Sowa
kl. II bMichał Ledwoń
kl.IV cMartyna Machnik
kl. IVcRafał Korzekwa
kl. VI a

Karol Kardas
kl. VI b 

 Janusz Pach
kl. III B GIM

Danuta Kaczuga

 

Renata Galuska

 

Justyna Koza

 

Monika Solecka

Ogólnopolska Olimpiada OLIMPUSEK laureaci Mara Pradelok
 kl. I bFilip Jurga
kl. I bBlanka Famuła
 kl. I bMarta Kaczorowska
kl. I bMonika Łupierz
 kl. I b

Julia Cierpioł
kl.I b

Aleksandra Pisula
kl. I a

Paweł Brewka
 kl. II b

Joanna Zawierucha

 

Grażyna Borecka

 

Danuta Kaczuga

Międzynarodowy Konkurs Informatyczny

„BÓBR”

wyróżnienie Karol Kardas
kl. VI b
Mariusz Koza
Ogólnopolski Konkurs „Niezwyciężeni 1918-2018.

Pokolenia Niepodległej

 

finalistki Magdalena Obrzud

k. III GIM

Marta Kaczmarczyk

kl. III GIM

Mariusz Żymierski


———–KONKURSY WOJEWÓDZKIE———-

NAZWA KONKURSU / ZAWODÓW MIEJSCE/WYNIK UCZEŃ NAUCZYCIEL
Półfinał wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej

w lekkoatletyce

II miejsce

drużynowo

Mikołaj Blacha
Wiktor Kuśmierski
Dominik Joniec
Patryk Machnik
Kacper Dziuk
Jakub Brol
Adam Zozgórnik
Igor Sowa
Błażej Naporowski
Patryk Kempa
Bartłomiej Pyka
Szymon Nowak- uczniowie kl. III GIM
Aleksander Gruca

 

 

Wojewódzki Finał Konkursu Wiedzy Historycznej

„Ziemie województwa śląskiego
w obliczu niepodległości –

wydarzenia sprzed 100 lat”

III miejsce Magdalena Huć
kl. VIII a
Mariusz Żymierski
Wojewódzki Konkurs Biblijny

dla szkół podstawowych,

 

 

 Wojewódzki Konkurs Biblijny

dla szkół gimnazjalnych

finalistki Magdalena Huć
kl. VIII aWeronika Wołowczyk
Marta Kaczmarczyk
Patrycja Ostrowska 
kl. III b GIM
Piotr Chmiel


———–KONKURSY REJONOWE———-

NAZWA KONKURSU / ZAWODÓW MIEJSCE/WYNIK UCZEŃ NAUCZYCIEL
Rozgrywki Młodzieży Szkolnej

w siatkówce chłopców

w Zawodach Rejonowych

Lubliniec- Tarnowskie Góry

vicemistrzostwo Bartosz Pyka,

Nowak Szymon

Mikołaj Blacha

Kacper Diuk

Adam Zozgórnik

Łukasz Kasperek

Kamil Brol

Patryk Machnik

Patryk Kempa

kl. III GIM

   Aleksander Gruca


—————–KONKURSY POWIATOWE————-

NAZWA KONKURSU / ZAWODÓW MIEJSCE/WYNIK UCZEŃ NAUCZYCIEL
VIII Powiatowym Konkursie Mitologiczny

w Zespole Szkół im. św. Edyty Stein KSW

w Lublińcu.

wyróżnienie Rafał Korzekwa 

kl. VI a

Zuzanna Kaczmarek

kl. Va

Milena Broniarek 

kl. V a

Irena Osadnik
Eliminacje powiatowe

Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej

„Młodzież Zapobiega Pożarom”

III miejsce Patryk Grześczyk

kl. V b

Mariusz Koza
VIII Powiatowy Konkurs Przyrodniczy

z elementami ekologii

„Przyjaciele Ziemi”

II miejsce Weronika Wołowczyk 

kl. III b GIM

Anna Machnik
Powiatowy Konkurs Przyrodniczy

w Zespole Szkół Ogólnokształcąco- Technicznych

w Lublińcu odbył się

 

II miejsce

 

Weronika Wołowczyk 

kl. III b GIM

Anna Machnik

Alicja Babiuch

Anna Osińska

———–KONKURSY GMINNE———-

NAZWA KONKURSU / ZAWODÓW MIEJSCE/WYNIK UCZEŃ NAUCZYCIEL
Eliminacje gminne

XXXI Regionalnych Spotkań z Poezją i Prozą

„Wrażliwość na słowa”

laureatka Maja Ostrowska

kl. VIII a

Małgorzata Watoła- Hanulok
Eliminacje gminne

Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej

„Młodzież zapobiega pożarom”

I miejsce

II miejsce

 

III miejsce

Mariusz Kaczorowski

Patryk Grześczyk

kl. V b

Błażej Naporowski

kl. III a GIM

Mariusz Koza

———–KONKURSY SZKOLNE———-

 

NAZWA KONKURSU / ZAWODÓW MIEJSCE/WYNIK UCZEŃ NAUCZYCIEL
Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy

z Geografii

zaklasyfikowane

do II etapu

Patrycja Ostrowska

Weronika Wołowczyk

Marta Kaczmarczyk

kl. III GIM

Alicja Babiuch
 Wojewódzki Konkurs Przedmitowy

z Historii

zaklasyfikowana

do II etapu

Marta Kaczmarczyk

kl. III GIM

Mariusz Żymierski
Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy

z Języka Polskiego

zaklasyfikowana

do II etapu

Julia Jaroń

kl. III GIM

Małgorzata Golenia
XXXI Regionalne Spotkania z Poezją i Prozą

„Wrażliwość na słowa”  

 

zakwalifikowana

do II etapu

 

Laura Pyka

kl. III GIM

Małgorzata Golenia