REGULAMIN KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH W ROKU SZK. 2018/2019


Konkursy przedmiotowe w roku szk. 2017/2018

 

Przedmiot Liczba uczestników
etapu I
Uczestnicy zakwalifikowani
do etapu II
Uczestnicy zakwalifikowani
do etapu III
język polski 3 osoby + SP Magdalena Huć kl. VII a Magdalena Huć

LAUREATKA

geografia  7 osób Patrycja Ostrowska kl. II

Weronika Wołowczyk kl. II

Patrycja Ostrowska kl. II

-finalistka

Weronika Wołowczyk kl. II

-finalistka

historia 7 osób
wos 2 osoby
biologia 5 osób
fizyka 1 osoba Ewa Bambynek kl. III Ewa Bambynek kl. III

LAUREATKA

chemia  –
matematyka 8 osób Ewa Bambynek kl. III

Piotr Kulisz kl. III

Michał Walter  kl. III

Ewa Bambynek kl. III

-finalistka

Piotr Kulisz kl. III

-finalista

Michał Walter  kl. III

-finalista

j. niemiecki  12 osób
j. angielski 7 osób
religia

Konkursy przedmiotowe w roku szk. 2016/2017

 

Przedmiot Liczba uczestników
etapu I
Uczestnicy zakwalifikowani
do etapu II
Uczestnicy zakwalifikowani
do etapu III
język polski 9 osób  Klaudia Matusek klasa III b
geografia  10 osób Nikola Zając klasa II b

Michał Walter klasa II b

Nikola Zając

LAUREATKA

Michał Walter

LAUREAT

historia 10 osób
wos 1 osoba
biologia  1 osoba
fizyka 3 osoby
chemia 1 osoba  –
matematyka 10 osób
j. niemiecki
j. angielski  7 osób
religia

Konkursy przedmiotowe w roku szk. 2015/2016

 

Przedmiot Liczba uczestników
etapu I
Uczestnicy zakwalifikowani
do etapu II
Uczestnicy zakwalifikowani
do etapu III
język polski 10 osób Klaudia Matusek kl. II b
geografia  11 osób  Martyna Gołąbek kl. III b Martyna Gołąbek kl. III b

finalistka

historia 11 osób
wos 6 osób
biologia  3 osoby
fizyka 5 osób
chemia  –
matematyka 3 osoby
j. niemiecki 2 osoby
j. angielski 8 osób
religia 12 osób Nikola Zając kl. I b

Michał Walter kl. I b

Aleksandra Razik kl. II b


Konkursy przedmiotowe w roku szk. 2014/2015

 

Przedmiot Liczba uczestników
etapu I
Uczestnicy zakwalifikowani
do etapu II
Uczestnicy zakwalifikowani
do etapu III
język polski 6 osób
geografia 7 osób Martyna Gołąbek  –
historia 11 osób
wos  6 osób  –
biologia 5 osób
fizyka 5 osób  –
chemia
matematyka 8 osób  –
j. niemiecki  5 osób
j. angielski 10 osób
religia

Konkursy przedmiotowe w roku szk. 2013/2014

Przedmiot Liczba uczestników
etapu I
Uczestnicy zakwalifikowani
do etapu II
Uczestnicy zakwalifikowani
do etapu III
język polski 11 osób Agnieszka Huć
geografia 14 osób Magda Kożuch
historia 13 osób
wos 12 osób Agnieszka Huć Agnieszka Huć
laureatka
biologia 3 osoby
fizyka 2 osoby
chemia 1 osoba
matematyka 7 osób Agnieszka Huć Agnieszka Huć
finalistka
j. niemiecki 3 osoby
j. angielski 11 osób
religia

Konkursy przedmiotowe w roku szk. 2012/2013

 

Przedmiot Liczba uczestników
etapu I
Uczestnicy zakwalifikowani
do etapu II
Uczestnicy zakwalifikowani
do etapu III
język polski 17 osób Agnieszka Huć
geografia 13 osób Agnieszka Huć
Agnieszka Mazur
Dawid Kasprzak
Jakub Baszta
Agnieszka Huć
laureatka
Agnieszka Mazur
laureatka
historia 20 osób Agnieszka Garus
wos 20 osób Agnieszka Huć Agnieszka Huć
finalistka
biologia 2 osoby
fizyka
chemia
matematyka 9 osób Agnieszka Huć Agnieszka Huć
finalistka
j. niemiecki 6 osób Noemi Basan
Piotr Duda
Noemi Basan
laureatka
j. angielski 8 osób
religia 14 osób Agnieszka Garus
Agnieszka Huć
Ewa Grześczyk
Agnieszka Garus
Agnieszka Huć