Świetlica szkolna to przestrzeń sprzyjającą rozwojowi dziecka, która zaspakaja jego potrzeby psychiczne, a także fizyczne. To miejsce, w którym dzieci często spędzają dużo czasu przed i po lekcjach. To tutaj dzieci rozwijają swoje zainteresowania, pobudzają swoją kreatywność biorąc udział w grach i zabawach ruchowych, grach umysłowych, zajęciach plastycznych, kulinarnych, umuzykalniających, rozwijających kreatywność, zabawach konstrukcyjnych, odrabiając zadania domowe, uczestnicząc w rozmowach, pogadankach, spotkaniach z ciekawymi ludźmi, wycieczkach, uroczystościach, konkursach, akcjach charytatywnych czy kiermaszach.

Wszystkim naszym podopiecznym dziękujemy za wszystkie chwile spędzone razem. Życzymy wspaniałego letniego wypoczynku, dużo słońca i ciekawych pomysłów na zabawę.

Do zobaczenia po wakacjach.
Wychowawcy świetlicy