Pomagać można na różne sposoby. Czasami najprostsza forma pomocy nic nie kosztuje, a może zdziałać wiele dobrego, wystarczy chcieć. Tym razem nasza szkoła przyłączyła się do akcji zbierania plastikowych nakrętek. Dochód z ich sprzedaży zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację Jasia z Częstochowy, który choruje na rozszczep kręgosłupa. 

We wrześniu SU ogłosił  „Zakręcony konkurs”, który zmobilizował uczniów do zbierania nakrętek. Na początku marca ogłosiliśmy zwycięzców. Ilość nakrętek przerosła nasze oczekiwania. Cieszymy się, że nasi uczniowie z wielkim zaangażowaniem włączają się w akcje charytatywne. Najwięcej nakrętek zgromadzili i zdobyli:

I miejsce V b

II miejsce V a 

III miejsce VIII b oraz IVc 

Wyróżnienie         II b 

Podczas apelu pani dyrektor wręczyła przewodniczącym pamiątkowe dyplomy, a zwycięskim klasom słodki upominek. Dziękujemy wszystkim za włączenie się w akcję i zachęcamy do dalszej zbiórki nakrętek.

M. Watoła-Hanulok