Już po raz trzeci Zespół Szkół w Kochanowicach zaangażował się w akcję „Szlachetna Paczka”. Okres Bożego Narodzenia to czas cudów i miłości, to czas, w którym dostrzegamy dobro w innych ludziach i otwieramy nasze serca na drugiego człowieka. Sami wiemy, jak się czujemy, gdy ktoś pomaga spełnić nasze marzenia, zwłaszcza kiedy wydają się nierealne. Dlatego i my postanowiliśmy przyłączyć się do akcji „Szlachetna Paczka”. Wybraliśmy samotną seniorkę, panią Halinę, której historia bardzo nas poruszyła. 

Po raz kolejny mieliśmy okazję przekonać się o Waszej hojności i wielkim sercu. Cieszymy się, że jesteście częścią tej radości, którą przeżywała obdarowana seniorka podczas dostarczenia Paczki. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w jej  przygotowanie. Do jej stworzenia przyczynili się uczniowie, rodzice i nauczyciele ZS w Kochanowicach oraz Stowarzyszenie Miłośników Gminy Kochanowice.

Szczęścia i radości pani Haliny w momencie otrzymania paczki nie da się opisać słowami. Była bardzo wzruszona. Prosiła ucałować i podziękować wszystkim, którzy pomogli w przygotowaniu tak wielkiej dla niej niespodzianki. Zgodnie z jej prośbą, dzielimy się tą radością, którą utrwaliliśmy na pamiątkowym zdjęciu.

Drogi Darczyńco, cieszymy się, że razem z nami zmieniasz świat na lepsze!

Agnieszka Kardas

Małgorzata Watoła-Hanulok